X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
یکشنبه 30 فروردین 1394

7 سال پیش در چنین روزی .. 30 فروردین. 87شست شورای مرکزی تشکلهای سراسر کشوردر تهران 


7  سال پیش در چنین روزی ..

30 فروردین.  87


به نام خداوند جان و خرد

 7 سال پیش در چنین روزی ...

30 فروردین. 87


جلسه ی شورای مرکزی کانونهای صنفی معلمان کشور روزجمعه 30/فروردین /1387 باحضور 5 نماینده ازاستانهای کشورتشکیل شد . در این نشست که نمایندگان محترم کانونهای صنفی استانهای اصفهان(آقایان شعبانی و نوکندی )،یزد(محمد علی شیرازی )،گیلان(بهارستانی)،همدان(نجفی و فروزانفر) وتهران(8تن از اعضای هیات مدیره) از شورای مرکزی و نمایندگان شهرستانهای ملایر(محمدی)والیگودرز لرستان(مجتبا گودرزی و الیاسی) حضورداشتند ،جلسه پس ازتلاوت آیاتی ازکلام الله مجیدآغازشد.

 در این نشست،نخست هر کدام ازکانونهاگزارشی ازوضعیت کانون صنفی وآموزش وپرورش استان خودبه حاضران ارائه دادند،این نشست بامحوریت:

 "حل اختلاف اعضای هیات مدیره ی کانون صنفی معلمان ایران (شاخه ی تهران)" آغازشد،ونزدیک به6 ساعت ادامه یافت.

در پایان،اعضای شورای مرکزی در اتاق در بسته پس ازساعاتی گفتگو وتصمیم گیری بیانیه ای به شرح زیر صادر نمودند. به نام خداوند جان وخرد جلسه ی شورای مرکزی کانونهای صنفی معلمان کشور بر اساس ماده ی 17اساسنامه ی آن در مورخه ی 30/فروردین ماه/1387 با حضور اعضای،تشکیل و پس از تلاوت آیاتی از قرآن و بررسی کامل مدارک و مستندات و سخنان طرفین تصمیمات ذیل اتخاذ و به تایید تمام اعضای حاضر رسید.

 الف)براساس مدارک واصله مقرر شد دبیر خانه ی شورای هماهنگی در صورت در خواست کتبی هریک از تشکلهای شناسنامه دار با نظر و رای اکثریت شورای مرکزی بلافاصله به آنجا منتقل شود.

 ب)استفاده ی ابزاری از عناوین کانونهای صنفی فرهنگیان ،استانها و شورای هماهنگی سراسر کشوردر راستای فعالیتهای سیاسی به منظور بهره برداری شخصی ممنوع بوده و متخلف یا متخلفان به کمیته ی انضباطی زیر نظر شورای مرکزی براساس گزارش بازرسان کانونها با ارائه ی مستندات قابل قبول معرفی می گردند.

 ج) مقرر شد هرنوع مکاتبه و صدور بیانیه که توسط اکثریت اعضای هیات مدیره کانون صنفی معلمان ایران صورت می گیرد،قید "شاخه ی تهران" در آن یادآوری شود.

 د) هرنوع فعالیت اقتصادی که مغایر بااهداف اساسنامه ی داخلی کانونهای صنفی فرهنیگیان باشد،در صورت انتصاب آن به کانون تخلف محسوب می شود.

 ه) بهتر است، مذاکرات با مسئولین ذیربط کشوری (که براساس مصوبه ی شورای هماهنگی انجام آْن بلامانع است)با اطلاع شورای مرکزی بوده،نتیجه الزاما به اطلاع آن شورا رسانده شود. 

و) طبق مدارک موجود استفاده از عناوین،شورای هماهنگی،شورای مرکزی در هیچ یک در محاورات سیاسی مجاز نمی باشد. و عامل یا عاملین به کمیته ی انظباطی معرفی می شوند.

 ز)مقرر شد،طبق تبصره ی 6 ماده ی 15 هر نوع دعوت به جلسه ی کانون معلمان تهران از اعضای هیات مدیره کتبی صورت گیرد. 

ح) در صورت عدول هریک از اعضای هیات مدیره کانون صنفی معلمان تهران ودیگر کانونهای کشور از مواد اساسنامه ی خود بازرسان ان کانونها موظف اند ،بلافاصله موضوع را به رئیس و یا نایب رئیس شورای مرکزی کتبا اطلاع داده تا آن شورا ظرف 15 روز نسبت به موضوعات واصله رسیدگی لازم را به عمل آورد.

 ت) مقرر شد هریک از تشکلهای صنفی فرهنگیان سراسر کشور آیین نامه ی انضباطی داخلی خود را آماده و به شورای مرکزی ظرف مدت 30 روز از تاریخ صدور این مصوبه ارسال نمایند.

 ک) ایجاد و انعکاس هرگونه اختلاف داخلی در کانونهای صنفی فرهنگیان تخلف محسوب شده ،بدیهی است،در مرحله نخست کانونها موظف به رفع اختلاف داخلی بود،و در غیر این صورت بازرسان ملزمند،با مستندات مورد یا موراد اختلاف را به شورای مرکزی منعکس تا برخورد قانونی شایسته به عمل آید. این مصوبات برای کلیه ی تشکلهای صنفی فرهنگیان سراسر کشور لازم الاجرا است. ___________________


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد